Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi idari, tarihi bir şehir. Meiji dönemi Şogunluğu sonundan itibaren, Shokason Cram Okulu Japonya'nın geleceği taşıyordu, ve diğer birçok turistik tatil var birçok kişi taburcu edildi. doğa zengin ve malzemeler bol miktarda bulunmaktadır. Hagi tarihini dokunmadan birlikte Hagi konumlar zevk edin.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Bu Junmai Ginjo idari kendi aşkına pirinç "damla Sitesi." Kullanıyor
Bu renkli ve zengin aroması ve zarif tatlılık serinletici bir içecek içme edilmiştir edilir.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi gibi Hagi kale, kale kasaba, Shokason Cram Okulu ve Shoin Mabedi gibi birçok turistik tatil için bilinir. Hagi kale kasaba ve Shokason Cram Okulu ile başlayarak, bu tür Hagihansharo, Ebisu Gahana Tersanesi ve Ohitayama-Tatara Iron Works olarak diğer birçok dünya mirası vardır. İnsanlar, Demir Japon tarihinin işleri Tersaneleri biliyor ve Japon ekonomisini büyüdü kömür endüstrisi yapabilirsiniz. Ayrıca, tarih ve kültür değil, aynı zamanda Japon Okyanusu'ndan malzemeler kullanarak yemek değil sadece, kaplıcalar ve diğer birçok konumlar vardır.

kale şehir Hagi birçok ünlü kale şehirlerinden biridir. Orada hala Edo dönemine mevcut dükkanlar ve sokaklar ve eski bir harita bakarak şehir yürümek mümkün olduğu için ünlüdür. kent düz ve şehir dolaşmak kolaydır pek çok tarihi yapılar bir yerde toplanmıştır. samuray ikamet ve kir duvarları geçmişten gelen özelliklerini kalan, bu nedenle de zaman içinde taşınan sanki insanlar hissedebilirsiniz.

Shokason Cram Okulu Shokason Cram Okulu Shoin Yoshida başkan olmak için ünlü bir turistik noktadır. Shoin Yoshida içinde ayrışma olmadan birçok öğrenciyi yanına aldı ve Hirobumi Ito ve Shinsaku Takasugi eğitmek için ünlüdür. Shokason Cram Okulu onararak o zaman kalan kendi özelliklere sahiptir ve Shoin Yoshida tarihini ve görkemini övgüde bulunuyor.

Shoin Tapınak Shoin Tapınak Shoin Yoshida ilahlaştırıp için inşa edilmiştir. türbe, anne-babası ve onun sevdiklerini ona bıraktığı bir mesaj vardır. türbenin alanında, dünya böyle Cram Okulu olarak miras, onun ikamet ve birçok kişi onun ömür boyu yaşayabilirsiniz tarihsel müze olarak kayıtlı birçok noktalar vardır.>

Tabisake Hagi yamadanishiki yapılır, Yamaguchi vilayetin yapılan pirinç türü, Ebu nehir ve uğruna bira tecrübeli çalışanlar tarafından su. Hagi, gezisi sırasında içkinin tadına varın.