Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama ir kalnu atrodas ziemeļu daļā, Gifu prefektūrā. Vairākas dabas partija joprojām paliek lielās platībās, un Shirokawagou, kurā visa sabiedrība ir pasaulē prefektūra, ir slavens tūrisma vietas, kur cilvēki no visas ap pasauli vizīti.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:Šī sake kas ir kraukšķīga garšu tika pievienots dzērienu biezeni. Tāpēc, rīsu aromāts izplatās mutē, un pēc garšas ir atsvaidzinoša un gaisma. Jūs varat baudīt pie vieglumu, un ar daudzu veidu trauciņā.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
18白川郷 道の駅白川郷②
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
18白川郷 今藤商店②
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama vēl joprojām ir tās īpašība kā pils-pilsētu. Cilvēki var justies vēsturi veco laiku festivālos un ainavā. Tāpat, ne tikai pilsētas ainava, bet arī veids, karstie avoti, un ēkas piesaista daudzus cilvēkus no iekšpuses un ārpus Japānas.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou ir ala, kas atrodas augstākajā pacēluma Japānā, un tā ir ala, kur cilvēki var baudīt dīvains atmosfēru. Kopējais garums ir apmēram 800 m, kas nav tik garš, bet tā ir vieta, kur cilvēki var justies noslēpumu dabu.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori ir slēptās jauda spot kur statujas septiņu dievību labu laimi ir slavena. Kas ir pārsteidzošs par statujas ir tas, ka tie ir milzīgi, un tiek būvētas un cirsts no viena liela koka. Cilvēki var sajust spēku no statuja, kas ir veidota no dažiem tūkstošiem gadu vecu koku.

Takayamajinya Takayamajinya ir vienīgā nometne palicis Japānā. Daudzi tūristu apmeklēt rīta tirgus, kas notiek priekšā nometne.