Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama Gifu vilayetin kuzey kesiminde yer alan bir dağdır. Doğanın bir sürü hala büyük alanlarda kalan ve tüm topluluk dünyanın idari olan Shirokawagou, tüm insanların, dünya ziyareti yuvarlak ünlü turne mekandır.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:gevrek bir tadı vardır Bu iyiliği likör püre eklendi. Bu nedenle, pirinç lezzet ağzınızda yayılır ve tat sonra ferahlatıcı ve hafif. Sen rahat ve çanak birçok türde tadını çıkarabilirsiniz.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
18白川郷 道の駅白川郷②
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
18白川郷 今藤商店②
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama hala kale kent olarak özelliğini korumaktadır. İnsanlar eski zaman festival ve şehir manzarası tarihinin hissedebilirsiniz. Ayrıca, şehir manzarası değil, aynı zamanda doğa, kaplıcalar ve binalar sadece içeriden ve Japonya dışında birçok insan çekmek.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou Japonya'da yüksek irtifada bulunan bir mağaradır ve insanların tuhaf atmosferinin tadını çıkarın bir mağaradır. Toplam uzunluğu uzun olmadığı yaklaşık 800 olduğunu, ancak insanların doğanın gizemini hissedebilirsiniz bir mekandır.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori iyi bir servet yedi tanrıların heykelleri ile ünlü bir gizli güç bir mekandır. Ne heykeller hakkında şaşırtıcı onlar muazzam ve inşa edilmiş ve büyük bir ağaçtan oyulmuş olmasıdır. İnsanlar bir kaç bin yıllık ağaç inşa heykelin güç hissediyorum.

Takayamajinya Takayamajinya Japonya'da kalan tek kamp olduğunu. Birçok turist kamp önünde düzenlenen sabah pazarı ziyaret.