Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

خدایان در سراسر کشور در زیارتگاه قدیمی مرموز، از جمله حرم ایزومو Taisha است که یکی از مکان های فکر با انرژی عرفانی در ژاپن شود جریان جمع آوری کنید. مسیر گردشگری که در اطراف مکان های که معروف برای ارتباط آن با اسطوره ژاپنی، و ساختمان های تاریخی و خرابه هستند سفر. البته از گردشگری که زیبایی طبیعی برخوردار است مانند برگ قرمز و دیدگاه های فوق العاده. تور خوردن از شناخته شده کالا ایزومو SOBA. لطفا تمام انواع از جاذبه های ایزومو لذت ببرید.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:آن غنی و طعم و مزه قوی است، و همچنین آن را به یک طعم و مزه خوب شکستگی پس از طراوت

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

ایزومو برای سرزمین خدایان شناخته شده و مردم قادر به احساس اسطوره و تاریخ از بالا به پا. نه تنها ایزومو Taisha که نیاز به هیچ گفتن، بلکه مردم می توانند از نظر زیبا و ماهی تازه از زمین پر برکت با غنای طبیعت لذت ببرید.

Izumo Taisha ایزومو برای کشور از خدایان شناخته شده است. بالاتر از همه، ایزومو Taisha که در آن 2 میلیون بازدید کننده از زیارتگاه ها و معابد سالانه شکوفا دارای سابقه هزار سال، یک مکان فکر با انرژی عرفانی شود جریان، و خدا از ازدواج. در ماه اکتبر با توجه به تقویم قمری، گفته شده است که خدایان در سراسر ژاپن در ایزومو جمع آوری و جشنواره استقبال برای خدایان برگزار می شود. هنگامی که مردم در مرحله، آنها قطعا می توانید لذت بردن از فضای تند و تلخ.

Gakuenji Gakugenji، در داخل درختان پر luxuriated، حرم قدیمی است که بسیاری از خواص مهم فرهنگی است. در فصل جدید سبز، سبز luxuriated گیاهان زیبا هستند، و در فصل برگ قرمز، افرا رنگ تمام کوه به رنگ قرمز. راه رفتن در مسیر پوشش داده شده با پر از برگ افرا لذت واقعی از این فصل است. مردم می توانند احساس و لذت بردن از زیبایی های طبیعی غنی است.

دریاچه شینجی زیبایی از دریاچه شینجی با خورشید در حال غروب است. به دنبال به سمت ایزومو Taisha، مردم می توانند دیدن غروب آفتاب سوزان در قرمز منعکس شده در سطح آب. دیدگاه باعث می شود ما احساس دینداری و همچنین، و زیبایی می تواند با هر چیز دیگری نمی توان مقایسه کرد. لطفا نگاه از آن در حال تغییر هر لحظه نزدیک لذت ببرید.

همانطور که در نیهون از Shoki، ایزومو، ریاست شیمانه ذکر شده است، گفته می شود که محل تولد دم به خاطر ژاپنی است. به خاطر است که نشان دهنده چنین ایزومو است TABI خاطر ایزومو، ایجاد شده توسط دم به خاطر سنتی از سال 1871. پایین دست آب پاک مطرح شده توسط طبیعت غنی و برنج با کیفیت بالا است که به بهترین وجه مناسب برای آب جوش خاطر. لطفا با تاریخ ژاپن و مادر طبیعت لذت ببرید.