Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima یکی از سه نمایش های بزرگ از ژاپن است. مکانی که در آن هر کس می خواهد به بازدید و دیدن نمایش حداقل یک بار و نقطه شروع سفر برای مردم ژاپن است. معبد ایتسوکوشیما به عنوان یکی از مکان های میراث جهانی و ساختمان که مهم اموال فرهنگی کشور ثبت شده است. چرا شما لذت بردن از مناظر سنتی ژاپنی و طبیعت غنی است که پیشینیان ما هم مجذوب شده است نه؟

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:خشک است که سلیقه وجود دارد

Discovery

to be prepared

酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
4宮島 久保田
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
4 宮島 広電宮島ガーデン
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

مسافران نه تنها از ژاپن بلکه از سراسر جهان بازدید Miyajima. جاذبه های آن را بعد از همه مقدار برجسته آن است: میراث جهانی، سه نمایش های بزرگ از ژاپن، ویژگی مهم فرهنگی و غیره جزیره خود احترام به عنوان خدای به دست آورده است و با مکان های که مرموز و جو جدی پر .

معبد ایتسوکوشیما در جزر و مد بالا، معبد ایتسوکوشیما خود را نشان که اگر آن را شناور در اقیانوس. این است که هنوز باقی مانده به شکل هنگامی که آن را برای اولین بار توسط Kiyomori تایرا ساخته شده بود، و یک گنجینه ملی تعیین شده است. شکل است که توسط اقیانوس احاطه بسیار مرموز و در شب زمانی است که حرم است روشن کردن، آن را با ما احساس تاریخ و حتی بیشتر.

Odorii قرمز Odorii یکی از نمادهای Miyajima است. در جزر و مد بالا، مردم می توانند شکل مشاهده می کنید که اگر آن را شناور در اقیانوس، اما در افراد جزر و مد کم می توانید به Odorii راه رفتن. زمانی که در یک نزدیک دور از ما، مردم می توانند نشانه ای از ماه در سمت غرب از توری آی و نشانه ای از خورشید در سمت شرق از آن پیدا کنید. مردم باید قادر به احساس یک فضای جدی همراه با نفوذ یین و یانگ در جاده است.

پنج طبقه بتکده بتکده پنج طبقه است که یک ویژگی مهم فرهنگی است که توسط حرم Toyokuni ایستاده، همچنین یک ویژگی مهم فرهنگی، به یک شکل از کاملا gorgeousness. این رقم که مخلوطی از ژاپن و تنگ است کاملا زیبا و جذب گردشگران بسیاری.

یک قطره از آب جوش، دستگاه های سنتی ساخته شده به خاطر این است که تاریخ 150 سال در هیروشیما خاطر TABI Miyajima آشامیدنی همراه با نمایش مرموز از Miyajima است. لطفا به آرامی همراه با خاطرات سفر لذت ببرید.