Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima Japonya'nın üç büyük görünümleri biridir. Herkesin en az bir kez ziyaret edin ve görünümü görmek istiyor ve Japon halkı için seyahat başlangıç noktası olduğu bir yer. Itsukuşima Tapınak dünya mirası yerleri ve ülkenin önemli kültür varlıkları olan yapılardan biri olarak tescil edilmiştir. Neden geleneksel Japon manzaraları ve bizim öncekilerden hayran olmuştur zengin doğanın tadını değil mi?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Tadı olduğunu Kuru

Discovery

to be prepared

酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
4宮島 久保田
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
4 宮島 広電宮島ガーデン
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Tüm dünyada Japonya'dan de, aynı zamanda, sadece Seyahat Miyajima edin. Sonuçta o konumlar vardır vurgulamaktadır miktarı şunlardır: vb dünya mirası, Japonya üç büyük görünümleri, önemli kültür varlıkları ve kendisi tanrı gibi saygı kazandı ve gizemli yerlerde ve ciddi bir atmosfer ile doludur ada .

Itsukuşima türbe Okyanusun üzerinde yüzen sanki yüksek gelgit, Itsukuşima Tapınak kendini gösteriyor. Hala ilk Kiyomori Taira tarafından inşa edilmiş formu kalan ve atanmış Ulusal Hazine mesafesindedir. Türbe kadar hafifletmek olduğunda okyanus çevrili rakam bize daha geçmişi hissettiren, çok gizemli ve gece de olduğunu.

Odorii Kırmızı Odorii Miyajima sembollerinden biridir. Okyanusun üzerinde yüzen sanki yüksek gelgit, insanlar rakam görebilirsiniz, ama düşük gelgit insanlar Odorii yürüyebilirsiniz. Yakın uzak görülen, insanlar torii batı tarafında ayın bir işareti ve bunun doğu tarafında güneşin işareti bulabilirsiniz. İnsanlar Yin ve Yang yolun etkisiyle birlikte ciddi bir atmosferi hissetmek gerekir.

Beş katlı Pagoda Önemli bir kültür varlıkları, Toyokuni Shrine ayakta da önemli bir kültürel özelliği olduğunu beş katlı pagoda, kesinlikle gorgeousness bir formu vardır. Japonya ve Tang bir karışımıdır rakam kesinlikle güzel ve çok sayıda turist çekmektedir.

Hiroşima'da 150 yıllık bir geçmişe sahip aşkına bira fabrikası yapılan geleneksel damla. TABI SAKE Miyajima Miyajima gizemli görünümü ile birlikte içilebilir olduğunu. Gezi anıları ile birlikte yavaş yavaş tadını çıkarın lütfen.